اخبار : بازدید از سمن های حوزه سلامت توسط اداره سازمان های مردم نهاد وخیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی گلستان

 | تاریخ ارسال: 1402/3/22 | 
رییس و کارشناسان اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی گلستان در راستای وظایف و ماموریتهای محوله از ۳ سمن حوزه سلامت بازدید کردند.

در این بازدید، از کانون سالمندی جهان دیدگان گرگان که حدود ۳۰۰۰ نفر از سالمندان را در زمینه کلاسهای آموزشی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، سبک زندگی سالم ویژه سالمندان، مشاوره پزشکی و غربالگری از سراسر استان تحت پوشش خدمات خود دارد و همچنین از انجمن حمایت از بیماران خاص و سرطانی استان گلستان و موسسه نیکوکاری راضیه فرزاد که در زمینه حمایتهای درمانی، پیشگیری و آموزش، کلاسهای مشاوره و روانشناسی، کمک به بیماران بی بضاعت و نیازمند به ۲۵۰۰ بیمار در سطح استان ارایه خدمت می نمایند بازدید بعمل آوردند.

اسلانی ، رییس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت ضمن تقدیر وتشکر از فعالیتها و اقدامات ارزشمند سازمان های مردم نهاد وخیرین سلامت ضمن آشنایی با برنامه ها، اهداف آنها، با مدیرعامل و تعدادی از اعضای هیات مدیره این موسسات دیدار کردند.

ایشان افزود؛ برنامه اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت در دانشگاه علوم پزشکی حمایت و نظارت تخصصی بر فعالیت و اقدامات سمن های حوزه سلامت در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی و ترویج مشارکتهای مردمی در حوزه سلامت می باشد.

اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی گلستان این آمادگی را دارد در جهت همکاری و هماهنگی با سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه سلامت در جهت رفع نیازها و کمک به گروه هدف گام بردارد.

در این بازدید هریک از سمن ها ضمن ارایه گزارشی از فعالیتها و خدمات خود به بیان نقطه نظرات در حوزه سلامت و آموزش و حمایت از بیماران پرداختند و خواستار همکاری و حمایت بیش از پیش دانشگاه در حوزه های آموزشی، درمانی، پیشگیری و خود مراقبتی در حوزه سلامت شدند.

دفعات مشاهده: 217 بار   |   دفعات چاپ: 48 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

اهداف اداره سمن ها

این اداره با هدف مشارکت سمن ها و موسسات خیریه جهت آگاهی و سطح سواد سلامت جامعه تلاش می کند

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه می باشد .

طراحی و برنامه نویسی : مدیریت آمار و فناوری دانشگاه