اخبار : جلسه هماهنگی مشارکت شرکت زرین رویا در بهسازی و تجهیز اتاق شیردهی نوزادان بیمارستان شهید صیادشیرازی گرگان برگزار شد.

 | تاریخ ارسال: 1402/7/10 | 
این جلسه با موضوع طرح اعلام آمادگی شرکت زرین رویا مبنی بر مشارکت داوطلبانه در تجهیز، توسعه و بهسازی اتاق شیردهی بخش NICU  مرکز آموزشی درمانی شهید صیادشیرازی گرگان در محل سالن جلسات معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گلستان  با حضور دکتر کمالی معاون غذا ودارو، اسلانی رییس اداره سازمان های مردم نهاد وخیرین سلامت، دکتر خواجه میرزایی نماینده بازرسی، سردارزاده مدیر مرکز آموزشی درمانی شهید صیاد شیرازی، تبرک پور نماینده شرکت زرین رویا و نمایندگانی از معاونت های بهداشتی، درمان، مدیریت حقوقی و دفتر فنی دانشگاه برگزار شد.

دکتر کمالی دماوندی ضمن تشکر از رییس اداره سازمانهای مردم نهاد وخیرین سلامت دانشگاه جهت هماهنگی و تشکیل جلسه مشارکت داوطلبانه شرکت زرین رویا را در راستای مشارکتهای اجتماعی مطلوب دانست و افزود: این اقدام با لحاظ نمودن شرایط و ملاحظات فنی و قانونی و با هدف  فعالیتهای بشردوستانه و خیرخواهانه مطلوب و ارزشمند است و از سایر خیرین نیز برای نقش آفرینی در تامین نیازهای بخش سلامت دعوت به همکاری نمود.

اسلانی رییس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت نیز ضمن قدردانی از مشارکت های خیرین، شرکتها و بنگاههای اقتصادی جهت ارتقای کیفیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی درسطح استان بویژه مناطق کم برخوردار، نقش آفرینی بیش از پیش آنها درقالب مشارکتهای اجتماعی برای تامین نیازمندی های اولویت دار حوزه سلامت استان را خواستار شد.

در ادامه آقای اسلانی ضمن اشاره به احصای نیازهای اولویت دار دستگاه سلامت استان در بخشهای آموزشی، تحقیقاتی، بهداشتی و درمانی از خیرین، شرکتها و بنگاههای اقتصادی، گروههای داوطلب وجهادی و سمن های حوزه سلامت برای رفع این نیازها دعوت به مشارکت و نقش آفرینی نمود.

در ادامه سردارزاده مدیر مرکز آموزشی درمانی شهید صیاد شیرازی گرگان ضمن تشکر از برگزاری این جلسه گفت: با توجه به حضور مادر و نوزاد در بخش مورد نظر را توسعه، تجهیز و بهسازی فضای بخش NICU یکی از اولویتهای این مرکز اعلام نمود.

در ادامه تبرک پور نماینده شرکت زرین رویا آمادگی شرکت متبوع خود را برای تجهیز اتاق شیردهی نوزادان بخش NICU مرکز آموزشی درمانی شهید صیادشیرازی گرگان در راستای مسئولیت پذیری شرکت در قبال مادران و نوزادان اعلام نمود.
وی بیان داشت پروژه تجهیز اتاق شیردهی و استراحت مادران در بخش NICU در ۵ بیمارستان مناطق محروم و کم برخوردار کشور بعنوان یکی از اقدامات شرکت در راستای ایفای نقش مسئولیت پذیری شرکتی در دست اقدام است.

در پایان هر یک از حاضرین  در جلسه به بیان نقطه نظرات خود در خصوص نحوه ی اجرایی شدن این فرآیند پرداختند..


دفعات مشاهده: 144 بار   |   دفعات چاپ: 50 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

اهداف اداره سمن ها

این اداره با هدف مشارکت سمن ها و موسسات خیریه جهت آگاهی و سطح سواد سلامت جامعه تلاش می کند

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه می باشد .

طراحی و برنامه نویسی : مدیریت آمار و فناوری دانشگاه