اخبار : دیدار رییس اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت با معاون درمان دانشگاه

 | تاریخ ارسال: 1402/7/10 | 
در راستای برنامه ها و فعالیتهای اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه، آقای اسلانی با دکتر حسینی معاون درمان دانشگاه در محل معاونت درمان  دیدار و گفتگو کرد.
 
اسلانی رییس اداره سازمان های مردم نهاد وخیرین سلامت در این نشست گفت: یکی از وظایف اداره سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت در دانشگاه علوم پزشکی حمایت، تسهیلگری و نظارت تخصصی بر فعالیت و اقدامات سمن های حوزه سلامت می باشد. همچنین بخش های مختلف دانشگاه علوم پزشکی گلستان همراهی و آمادگی لازم را در جهت همکاری، توانمندسازی و حمایت از سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه سلامت را در راستای اهداف سازمانی و توسعه مشارکت های اجتماعی در ارائه خدمات سلامت به عموم افراد جامعه را دارد.
 
اسلانی با تاکید بر اینکه یکی از وظایف این اداره تسهیل در امر خدمت رسانی از طریق سمن های حوزه سلامت است، توضیحاتی در مورد درخواست های سازمان های مردم نهاد از حوزه معاونت درمان دانشگاه بیان نمود.  
 
دکتر حسینی معاون درمان ضمن تقدیر از فعالیتها واقدامات اداره سازمان های مردم نهاد وخیرین سلامت، تاسیس موسسات خیریه دربیمارستانها را در راستای حمایت از بیماران نیازمند و کمک شایانی به حمایت از این بیماران دانسته و خواستار فعالیت بیش از پیش این موسسات با حضور خیرین نیک اندیش شد. 

دفعات مشاهده: 249 بار   |   دفعات چاپ: 64 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

اهداف اداره سمن ها

این اداره با هدف مشارکت سمن ها و موسسات خیریه جهت آگاهی و سطح سواد سلامت جامعه تلاش می کند

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره سازمانهای مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه می باشد .

طراحی و برنامه نویسی : مدیریت آمار و فناوری دانشگاه